website
statistics

Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı borcu taksitlendirme hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizlerle irtibata geçiniz.

Kredi borcunuzu bankaya nasıl ödersiniz?
Normal şartlarda bankanıza her ay borcunuzun 20%’sini ödemek zorundasınız. Örneğin, 10 000 TL borcunuz var. Siz her ay minimum 2 000 TL ödemek durumundasınız. Her ay 5% faiz yıllık hesabıyla 60% faiz eder. Borcunuzun ödemesi oldukça zorlaşmaktadır. Daha kolay bir ödeme yönetemi için en doğru adres kredi kartı borcu taksitlendirme.
Kredi kartı taksitlendirme yaptırmanız durumunda bankanıza ödeyeceğiniz toplam borcu 12 veya bazen (36, 24) taksitle ödeme şansına sahip oluyorsunuz. Yine 10 000 TL üzerinden işlem yapacak olursak;

Normal şartlarda : Aylık 2 000 TL
Taksitlendirme yaparsanız : Aylık 916 TL ödersiniz.
Normal şartlarda toplam ödeyeceğiniz tutar : 2 000 x 5 + 6 000 (Faiz) = 16 000 TL
Taksitlendirme yapmanız durumunda ödeyeceğiniz toplam tutar : 916 x 12 = 11 000 TL
Görüldüğü gibi oldukça büyük fark var. Taksitlendirme yapmanız durumunda 12 ay boyunca taksitlerinizi azar azar, rahat rahat ödüyorsunuz. Üstelik bankaya ödeyeceğiniz yüksek faizler de cebinizde kalmış oluyor.
Lütfen kredi kartı borcunuzu taksitlendirmek için hemen bize iletişim sayfamızdan ulaşın işlemlerinizi hemen yapalım. Dilerseniz ofisimizi ziyaret edebilirsiniz. Bize lazım olan şey sadece kredi kartınız. Senet, kimlik fotokopisi vb hiçbir belge istenmemektedir.